Yüz Tanıma Sistemleri

Görüntü işleme teknikleri kullanılarak geliştirilen yüz tanıma sistemi, geçiş güvenliğine önem verilen her alanda kullanılabilir. Her insanın diğer kişilerden farklı bir yüz yapısı bulunmaktadır. Bu bilgi ışığında geliştirilen yüz tanıma cihazları, insanların ayırt edici özelliklerini ön plana çıkararak geçiş kolaylığı sağlar.
Gelişen güvenlik teknolojilerini kamera sistemi ile birleştiriyoruz ve yüz tanıma sistemi ile her alanda güvenliği sağlıyoruz. Biyometrik tanıma sistemi mantığı ile çalışan bu sistem, diğer biyometrik sistemler arasında en başarılı olanıdır. Diğer sistemlere göre farklı özellikler sunan yüz tanıma sistemi birçok avantaj da sağlıyor.
Firmaların istedikleri ve uygun olan alana kolaylıkla monte edilen yüz tanıma sistemi, personellerin giriş – çıkışlarının kontrol edilmesini sağlar. Cihaz monte edildikten sonra geçişine izin verilecek olan tüm kişilerin resimleri 3 boyutlu olarak bilgisayar ortamına aktarılır.


Son dönemlerin en hızlı biyometrik teknolojisi olan yüz tanıma sistemi, insan yüzü ile çalışan gelişmiş bir sistemdir. Bu sayede ilgi gören ve kullanımı her geçen gün artan bir cihaz haline gelmiştir. Bu sistem sayesinde şifre unutma ya da kart kaybetme gibi sorunların da önüne geçilmiştir.
Sizlerde şirketinizin maliyetini azaltmak ve performansınızı artırmak istiyorsanız, yüz tanıma sistemimizi tercih edebilirsiniz. Maliyet tasarrufu sağlamasının yanında güvenliği de en iyi şekilde sağlayan yüz tanıma sistemimiz, birkaç işlem ile personellerinizin devam raporlarını almanızı sağlar.
Alacağınız raporlar ile ay sonunda personellerinizin fazla mesai, izin ve giriş – çıkış saatlerini elde ederek maaşı otomatik olarak hesaplayabilirsiniz. Yemekhane kontrol sistemi, öğrenci kontrol sistemi, üye takip sistemi olmak üzere güvenli geçiş sağlanmak istenen her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.