Merkezi Uydu – Anten Sistemleri

Merkezi TV Sistemi Bilgi İletişim ve Güvenlik tarafından mevcut bina veya tesisin altyapısına kolayca kurulur.
Tüm binalarda kablo tesisatı inşaat aşamasında oluşturulduğundan, kablo altyapısı ilave bir yatırım maliyetine neden olmaz. Bu sistemlerden faydalanacak kullanıcının yani televizyon izleyicisinin herhangi bir kurulum veya ayarlama yapmasına gerek kalmaz. Yayını almak için bulunduğunuz odanın TV çıkışı ile televizyonu birbirine bağlamaktır hepsi bu kadar.

MERKEZİ TV SİSTEMLERİ

Merkezi TV Sistemi Nedir?

Merkezi TV Sistemi nedir; Bina veya tesis kullanıcılarının, belirlenmiş içerik ve sayıda televizyon kanalını uydu alıcı (uydu receiver) olmadan ve herhangi bir dijital platforma (Digiturk, Dsmart vs. ) aylık yıllık abonelik ücreti ödemeden dairelerin veya otellerin odalarına gelen bir kablo üzerinden izlemesine olanak sağlar.

En fazla kullanılan alanlar; toplu konut, site, lojman ve rezidans, turizm tesislerinde otel ve tatil köyü, hastane ve okul gibi çok odalı yaşam birimlerinde uygun maliyeti ve kaliteli görüntü alması sebebi ile tercih edilir.

Çanak Anten Kirliliğine Son Verir ve Yaşam Birimlerine Prestij Katar:
Merkezi TV sistemi oteller ve hastane gibi çok odalı birimler için zorunlu bir çözüm olduğu gibi, site ve rezidans gibi toplu konutlar içinse hem büyük kolaylık hem de prestij öğesidir. Diğer TV uygulamaları bina tesisatında karmaşaya yol açacağı gibi, çanak anten kirliliği gibi sonuçları da beraberinde getirir!

Kullanım Alanları:
Site, lojman ve rezidans gibi yerleşim alanlarında,
Otel ve tatil köyü gibi turistik tesislerde,
Hastane ve okul gibi çok odalı yaşam alanlarında,
Merkezi uydu sistemi kullanılır.