Hakkımızda

Home Hakkımızda
Biz kimiz?

Hakkımızda

Günümüzde bilindiği üzere her sektörün artık güvenlik kamera ve sistemlerine ihtiyacı bulunmaktadır. Bu nedenle biz MNG ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ TİC. olarak sizlere gelişen ve büyüyen iş konsepti içerisinde ihtiyaç duyacağını umduğumuz; Kablosuz kamera sistemleri,kablosuz alarm sistemleri,kablosuz uzak mesafe internet sistemleri ile artık sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Günümüzde bilindiği üzere her sektörün artık güvenlik kamera ve sistemlerine ihtiyacı bulunmaktadır. Sizlere gelişen ve büyüyen iş konsepti içinde ihtiyaç duyacağını umduğumuz; Kablosuz kamera sistemleri, kablosuz alarm sistemleri, kablosuz uzak mesafe web sistemleri, termal kamera sistemleri ile artık sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Güvenlik sistemlerinde kullanmış olduğu tüm ürünler CE belgeli SAMSUNG,HIKVISION, DAHUA, HAIKON, LG, SONY, FUJİTRON, ELEGANCE, PARADOX, COMMAX, MULTİTEX, DSC, SPY, NEUTRON, REIKON marka ürünlerdir. Deneyimli yönetici ve teknik elemanlardan oluşan elektronik ekibi ile üstün teknoloji, ürünlerini, minik, ölçekten, ev, ofis, mağaza, dükkan vs il, ilçe, belde belediyeler, okul,fabrika, depo, iş ve alışveriş merkezleri petrol istasyonları benzer biçimde her mekanda kamera sistemleri, alarm sistemleri, kartlı şifreli geçiş sistemleri, personel devam takip sistemleri yangın ve sabotaja karşı kurmuş olduğu sistemlerle korumaktadır. Bakım tamir, kurumunuzdaki kamera sistemleri, güvenlik sistemleri, bilgisayar sistemleri ve tüm elektronik cihazların periyodik temizliği,bakım ve onarım için size uygun şartlarda kaliteli hizmetlerimizle yanınızda olmayı hedefliyoruz.

çayyolu elektronik elektrik

218

Tamamlanan Proje

560+

Teknik Destek

500+

Mutlu Müşteri

Uzman Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz.

Güvenlik kamera sistemleri, alarm sistemleri, güneş enerji sistemleri, bulut sistemleri, aydınlatma sistemleri gibi bir çok alanda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.
Hizmette Kalite ve Güven

Neden Biz?

Tecrübe ve güven dolu bir sektörde önceliğimiz “güven ve başarı”.
Tüm hizmetlerimizde başarılı sonuçlar almaya devam edeceğiz.

Kamera Sistemleri

Güvenlik kamerası sistemleri ile eviniz, iş yeriniz gibi alanları 7/24 güvende tutun.

Güneş Enerji Sistemleri

Güneşin enerjisi ile doğayı koruyarak enerji üretimi yapın.

15 Yıllık Tecrübe

Tecrübe ve Güven.

Çayyolu Elektrik Elektronik

Yapısal Kablolama, Elekrik - Elektronik Bakım, Elektrik Arıza Hizmetleri

Çevre Aydınlatma Sistemleri

Yaşadığınız alanın ya da iş yerinizin çevresini aydınlatın.