ip tv ve uydu sistemleri

Proje Bilgi

  • Yapım Tarihi

    ekim 2017

  • Kategori

    Uydu & Anten Sistemleriankara Çayyolu yaşamkente bulunan firmamız uydu sistemleri,merkezi uydu sistemleri IPTV ve bireysel çanak anten satış kurulum ve servis hizmetleri vermektedir.

IPTV internet protokolü üzerinde televizyon yayını yapan bir teknolojidir. IPTV ile herhangi bir uydu alıcısı ve çanak anten olmadan yayınları internet bağlantısı üzerinden izleyebilirsiniz.

IPTV izlemek için bu teknolojiye özel alıcılar firmamızda satılmaktadır.Çayyolu,yaşamkent,ümitköy,türkkonut,bağlıca,sincan,Etimesgut,çakırlar,yapracık,turkuaz ve tüm bölgelerde servis hizmeti mng elektronik olarak vermekteyiz.

Hepimizin reklamlardan tanıdığımız ya da kullandığımız Tivibu IPTV tabanlı bir sistemdir. IPTV ile size aynı anda tüm kanalların veri akışı yerine sadece izleyeceğiniz kanalın verileri geliyor. Bu şekilde hattınızı daha verimli kullanmış oluyorsunuz.

IPTV’nin geleneksel yayınlara göre bir çok avantajı bulunuyor. Uydu alıcısı ile izlediğiniz bir yayını o anda izlemeniz gerekiyor. Ancak IPTV’de izlemek istediğiniz bir programı ya da filmi istediğiniz bir zamanda izleyebiliyorsunuz.

IPTV reklam verenler için de çok daha kullanışlı bir platform. IPTV kullananların reklam geri dönüşleri ve ilgi alanları çok daha kolay belirlenebiliyor.

IPTV belirli bir ücret karşılığında servis sağlayıcılar tarafından abonelerine sunulan TV ve internet servislerinin tümleşik hizmetidir.

Bir internet kullanıcısı internet üzerinde bir içeriği izlediği zaman içeriğin taşınmış olması, görüntü kalitesinde düşüklük, bant genişliğinden kaynaklanan görüntü donması gibi sorunlarla sıkça rastlayabilir.

Bu sorunlarla IPTV son kullanıcısının kesin olarak karşılaşmayacağı servis sağlayıcılar tarafından taahhüt edilmiştir. IPTV zaten yüksek çözünürlükte yayın sloganıyla yola çıkmıştır ve abonelerine çok kaliteli bir ses görüntü deneyimi yaşamayı taahhüt eder.