hakkımızda

 

Hakkımızda

Mng elektrik elektronik güvenlik sistemleri tic faaliyete başladığı 2005 yılından beri sektörünün öncü kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük elektronik markalarından olan LG-SAMSUNG-BOSCH Güvenlik ürünleriyle Görevini en iyi şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir.

 Mng elektronik güvenlik sistemlerinde kullanmış olduğu tüm ürünler CE belgeli SAMSUNG, MİCAE, DAHUA, LG, SONY, FUJİTRON, ELEGANCE, PARADOX, COMMAX, MULTİTEX, DSC, SPY, NEUTRON, X5TECH, REIKON  marka ürünlerdir.

Hizmetlerimiz

Deneyimli yönetici ve teknik elemanlardan oluşan mng elektronik kadrosu ile üstün teknoloji,ürünlerini,Küçük,ölçekten,ev,ofis,mağaza,dükkan vs il,ilçe,belde belediyeler,okul,fabrika,depo,iş ve alışveriş merkezleri petrol istasyonları gibi her mekanda kamera sistemleri,alarm sistemleri,kartlı şifreli geçiş sistemleri,personel devam takip sistemleri yangın ve sabotaja karşı kurmuş olduğu sistemlerle korumaktadır.

Bakım Onarım

Kurumunuzdaki kamera sistemleri,güvenlik sistemleri,bilgisayar sistemleri

ve tüm elektronik cihazların periyodik temizliği,bakım ve onarım için size uygun şartlarda kaliteli hizmetlerimizle yanınızda olmayı hedefliyoruz .Bize bir telefon etmeniz,mail atmanız yeterli. www.mngelektronik.com adresinden sitemizi ziyaret edebilir firmamız ve yaptığımız işlerle ilgili görsellere ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

top